“Честитао сам Синиши Карану побједу на изборима”
Предсједник СНСД-а Милорад Додик честитао је кандидату ове странке Синиши Карану побједу на поновљеним предсједничким изборима. – Честитао сам Синиши Карану побједу на изборима! – написао је Додик на Икс-у. Честитао сам Синиши Карану побједу на изборима! pic.twitter.com/FBTi9y2APF — Милорад Додик (@MiloradDodik) February 8, 2026








