Остајем у врху политике Српске још 15-ак година
Лидер СНСД-а Милорад Додик изјавио је да намјерава да још 15-ак година буде у врху политике Републике Српске за коју је сигуран да улази у годину мира, стабилности и напретка. “Република Српска је стабилна, није све како би жељели, али тако је и свим земљама свијета. БиХ нама не треба”, нагласио је Додик и додао …






