Redakcija

Остајем у врху политике Српске још 15-ак година

Лидер СНСД-а Милорад Додик изјавио је да намјерава да још 15-ак година буде у врху политике Републике Српске за коју је сигуран да улази у годину мира, стабилности и напретка. “Република Српска је стабилна, није све како би жељели, али тако је и свим земљама свијета. БиХ нама не треба”, нагласио је Додик и додао

Хвала патријарху Порфирију за све што чини за наш народ и Цркву

Лидер СНСД-а Милорад Додик присуствује у Београду обиљежавању Јовањдана – крсне славе Његове светости патријарха српског Порфирија на Новом Београду. – Диван тренутак данас, Његова светост патријарх Порфирије слави славу, а ја сам ту да му пожелим све најбоље, да том добром човјеку заиста захвалим за све што чини за наш народ и нашу Цркву

Честитка поводом Јовањдана

Предсједник СНСД-а Милорад Додик честитао је Јовањдан свим православним вјерницима који данас прослављају крсну славу. – Нека овај свети дан у ваше домове донесе мир, здравље и благостање. Желим вам да овај дан проведете у кругу најмилијих, породице, пријатеља и комшија, у духу љубави и заједништва – навео је Додик на друштвеној мрежи Икс. Свим

Добио сам позив да посјетим САД

Предсједник СНСД-а Милорад Додик потврдио је за АТВ да је добио позив од два америчка конгресмена да посјети САД у фебруару. “Добио сам позив од два конгресмена да дођем у Америку 6-7. фебруара. Имам проблем јер су ти поновљени избори 8. фебруара, а хоћу да будем ту тог датума. Да ови спекуланти не могу да

Величанствена литија улицама Бањалуке: Предани нашој православној вјери и традицији

Величанствена литија улицама Бањалуке поводом Богојављења и наставак дивне традиције пливања за Часни крст, рекао је Милорад Додик предсједник СНСД-а. Предани нашој православној вјери и традицији. Честитке Далибору Кајишу, који је с поносом понио Часни крст, али и свима који су показали одлучност и храброст да се за њега боре, истакао је Додик у објави

Само да подсјетимо Огњена Бодирогу

Предсједник СНСД-а Милорад Додик подсјетио је на своје раније излагање у Народној скупштини Републике Српске у којем је прочитао судско рјешење којим је народни посланик Огњен Бодирога (СНС) осуђен за кривично дјело тјелесна повреда. – Само да подсјетимо Огњена Бодирогу… написао је Додик на друштвеној мрежи Икс. Само да подсјетимо Огњена Бодирогу… pic.twitter.com/14lW9zTg1y — Милорад

Честитам премијеру Сави Минићу и министрима избор на ове одговорне дужности

Предсједник СНСД-а Милорад Додик честитао је премијеру Српске Сави Минићу и свим министрима избор на одговорне дужности. – Сигуран сам да ће радити одговорно, предано и професионално за добробит Републике Српске и свих људи који у њој живе – истакао је Додик у објави на друштвеној мрежи Икс. Честитам премијеру Сави Минићу @minic_savo и свим

Избором нове владе показујемо да сами одлучујемо о себи

Предсједник СНСД-а Милорад Додик истакао је да ће СНСД радити више како би ове године био остварен још већи напредак у Републици Српској. – Избором нове владе показујемо одлучност да сами одлучујемо о себи и велику способност да озбиљне друштвене процесе спроведемо у најкраћем року – навео је Додик на друштвеној мрежи Икс. СНСД ће

У седмицама пред нама неопходно да убједљиво завршимо посао који Сарајеву није по мјери

Није случајно што се на божићном пријему који је организовала Жељка Цвијановић појавио читав дипломатски кор и легитимни представници хрватског народа, а није се појавио нико из бошњачког политичког корпуса, рекао је предсједник СНСД-а Милорад Додик. – То је само потврда политике која се у Сарајеву све отвореније изговара: да им “треба пет Срба у

Честитка Сави Минићу на новој прилици да састави Владу Српске

Предсједник СНСД-а Милорад Додик честитао је у име ове странке Сави Минићу на новој прилици да састави Владу Републике Српске, те поручио да је ова странка дала потпуну подршку досадашњем раду и плановима Минића. – Политички оквир у Републици Српској је такав да то можемо ефикасно спроводити. Скупштинска већина је стабилна. Процјењивали смо ситуације и