Република Српска је трајна, Бошњачка приватизација БиХ постаје дегутантна
Република Српска је трајна, а бошњачка приватизација БиХ већ постаје дегутантна, рекао је лидер СНСД-а Милорад Додик, реагујући на изјаву министра одбране у Савјету министара Зукана Хелеза да је дошло вријеме да започне озбиљна расправа о укидању ентитета у БиХ. – Нека буде тема то што он хоће. Само не знам шта ће се на …







