Билећа: Избор једноставан – гласати за Српску или за Шмита
Лидер СНСД-а Милорад Додик рекао је да је сваки глас који оде неком другом умјесто Синиши Карану, глас за Шмита и за бошњаке. Замолио је све људе у Билећи, али и Републици Српској да гласају за Синишу Карана. “У овим околностима које су изазване са друге стране, а нису биле наша жеља, ја сам тај …








