Остајемо на високом нивоу сарадње са Русијом
Предсједник Милорад Додик састао се данас у Минску са руским министром иностраних послова Сергејем Лавровом. Додик је након званичног састанка са Лаворовом, рекао да је прва тема састанка била сједница Савјета безбједности УН и да је усаглашено да треба да буде продужен мандат Мисије Алтеа, што ће Русија подржати. – Раније смо имали приговоре, они …







