Знам исход сједнице, Шмит у безизлазној ситуацији
Предсједник Милорад Додик рекао је да зна исход сједнице Савјета безбједности УН која ће бити одржана крајем мјесеца и да о томе не може да говори, али да зна да је Кристијан Шмит у безизлазној ситуацији јер се Република Српска залаже за његову одговорност због свега што је направио. “Припремамо све што је неопходно да …








