У БиХ има владавине права таман колико и у Дубаију снијега
Предсједник Милорад Додик реаговао је на смом Икс налогу на изјаве Нермина Никшића. “Изненађен сам изјавом Нермина Никшића да је владавина права кад Шмит напише закон и кад се по том папиру води процес против мене. Изненађен сам изјавом Нермина Никшића да је владавина права кад Шмит напише закон и кад се по том папиру …







