Терме Бања Лука објекат за будуће генерације
Дивно вече јер Бањско-рекреативни центар “Терме Бањалука” предајемо на кориштење. Рекао је ово предсједник Републике Српске Милорад Додик синоћ на отварању овог Бањско рекреативног центра. Дивно вече јер Бањско-рекреативни центар “Терме Бањалука” предајемо на кориштење. Усљед транзиције и ратова на овим просторима, он је био нагрижен зубом времена. Коштало је много да му вратимо сјај, …








