Добој – град који својим развојем и потенцијалом потврђује важно мјесто у Српској

27.06.2026.

Предсједник СНСД-а Милорад Доик честитао је Дан града Добоја, истакавши да је то град који својим развојем, привредним потенцијалом и значајним инфраструктурним пројектима потврђује своје важно мјесто у Републици Српској.

“Градоначелнику града Добоја, предсједнику Скупштине града, одборницима и грађанима Добоја упућујем срдачне честитке поводом Дана града, уз жеље за даљи напредак, просперитет и успјех.

Добој је град који својим развојем, привредним потенцијалом и значајним инфраструктурним пројектима потврђује своје важно мјесто у Републици Српској.

С посебним задовољством истичем напредак који је град остварио у протеклим годинама, као и бројне иницијативе и пројекте које је градско руководство покренуло у настојању да унаприједи квалитет живота својих грађана и обезбиједи бољу будућност за наредне генерације.

Увјерен сам да ћете и у наредном периоду одговорним радом наставити да стварате услове за јачање привреде и стварање што бољих услова за нова улагања и отварање нових радних мјеста.

Још једном вам честитам Дан града, уз искрене жеље да Добој настави путем напретка, стабилности и успјешног развоја, на добробит свих његових грађана, али и цијеле Републике Српске”, навео је Додик у честитки.

Подијели: