Сто година ФК Слога говори о заједништву и посвећености свом крају

26.06.2026.

Лидер СНСД-а Милорад Додик изјавио је да 100 година постојања Фудбалског клуба “Слога” из Горњих Поградаца, код Градишке, говори о заједништва и посвећености свом крају.

“Сто година ФК Слога из Горњих Подградаца није само велики јубилеј, већ и вијек спорта, заједништва и посвећености свом крају.

Слога је кроз читав један вијек окупљала генерације, промовисала спортске вриједности и била важан ослонац друштвеног живота Горњих Подградаца и Поткозарја.

Очување оваквих клубова значи очување традиције, идентитета и прилике да млади одрастају уз спорт и праве вриједности.

Честитам ФК Слога велики јубилеј и желим им још много успјешних сезона и спортских побједа”, навео је Додик на Иксу.

Додик се током обиљежавања овог великог јубилеја опробао и у шутању пенала, али младост је била боља. Млади голман је лидеру СНСД.а одбранио два пенала. Додик је на Иксу истакао да да смо увијек имали младе који знају бранити и гол и Српску.

“Увијек смо имали младе који знају одбранити. И гол и Републику Српску.”

Подијели: