
Лидер СНСД-а Милорад Додик рекао је да је Србија данас показала своју снагу и да је са скупа у Београду послата порука да грађани желе наставак развоја, стабилности и политике која земљу чини све јачом и угледнијом.
Србија je још једном показала своју снагу, јединство и вјеру у будућност. Са скупа у Београду послата је порука да грађани Србије желе наставак развоја, стабилности и политике која Србију чини све јачом и угледнијом.
Александар Вучић @avucic показао је да је Србија приjе свега… pic.twitter.com/IJ8Aq82P4s
— Милорад Додик (@MiloradDodik) June 27, 2026
Србија је још једном показала своју снагу, јединство и вјеру у будућност, истакао је Додик.
Он је навео да је предсједник Александар Вучић показао да је Србија прије свега окренута себи, али и отворена за сарадњу са свима.
“Таква Србија је ослонац и Републици Српској”, објавио је Додик на Иксу.
Додик је присуствовао скупу “Србија једна породица” који је одржан на платоу испред Народне скупштине Србије.