
Лидер СНСД-а Милорад Додик рекао је да се донацијом ИТ опреме Основној школи “Веселин Маслеша” у Фочи стварају бољи услове за учење, рад и стицање нових знања.
Настављамо пројекат “Боље школе за бољу будућност” и улагање у образовање широм Републике Српске. Донацијом ИТ опреме Основној школи “Веселин Маслеша” у Фочи стварамо боље услове за учење, рад и стицање нових знања.
Улагање у наше ученике и њихово образовање остаје један од… pic.twitter.com/QZCxLeyFZq
— Милорад Додик (@MiloradDodik) June 27, 2026
“Настављамо пројекат ‘Боље школе за бољу будућност’ и улагање у образовање широм Републике Српске. Улагање у наше ученике и њихово образовање остаје један од наших најважнијих приоритета”, навео је Додик на Иксу.