Никад у животу нисам срео, нити сам звао Орића, али то су такви зликовци, кад могу да убијају, могу и да лажу
Предсједник СНСД-а Милорад Додик изјавио је да никада није срео, нити звао Насера Орића. Који лажов. Никад у животу нисам срео, нити сам звао, Орића. Али то су такви зликовци, кад могу да убијају, могу и да лажу, истакао је Додик у објави на Иксу. Који лажов. Никад у животу нисам срео, нити сам звао, …







