Српска има енергије и воље да се бори за свој статус
Предсједник СНСД-а Милорад Додик изјавио је на предавању у Матијас Корвинус колегијуму у Будимпешти да је БиХ неуспјешна земља пуна апсурда, али да Српска има енергије и воље да се бори за свој статус и у времену глобалних изазова редефинише. – Република Српска се због БиХ већ 30 година мучи. Одузели су нам надлежности и …








