Гласање на пријевременим изборима
Лидер СНСД-а Милорад Додик данас је у Лакташима гласао за предсједника Републике Српске на пријевременим изборима. Гласао сам на пријевременим изборима. Република Српска ће наставити да се развија на бази демократског права народа да бира и да у томе буде суверен. pic.twitter.com/hou9s0kgVl — Милорад Додик (@MiloradDodik) November 23, 2025 Додик је своју грађанску дужност обавио …








