Redakcija

Орбан и Трамп глобални лидери посвећени миру, који поштују партнере

Радује ме што је мој пријатељ премијер Мађарске Виктор Орбан постигао договор са предсједником САД-а Доналдом Трампом да Мађарска може користити енергенте из Русије и на тај начин заштитио економију своје земље, истакао је предсједник СНСД-а Милорад Додик. Радује ме што је моAdd Postј пријатељ Виктор Орбан постигао договор са предсједником Трампом да Мађарска може

Република Српска се развија и не стаје

Лидер СНСД-а Милорад Додик изјавио је да се Република Српска развија и не стаје. – Република Српска се гради и ради. Има оних који не виде, али вјерујем да то раде из пакости, јер желе да оспоре један озбиљан напор у коме је Републике Српска спремна да у наредној години има инвестиционе радове вриједне више

Митровданске битке – завјет слободе и трајања српског народа у Херцеговини

Предсједник СНСД-а Милорад Додик изјавио је да су 8. новембар 1992. године и 9. новембар 1994. датуми који су симбол храбрости и одлучности српског народа источне Херцеговине да сачува и одбрани своју отаџбину. – Као по неписаном правилу, на велике православне празнике припадници муслиманске и хрватске војске су у протеклом Одбрамбено-отаџбинском рату чинили свирепе злочине

Бањалука и Београд ускоро повезани аутопутем – историјска дионица у изградњи

Предсједник СНСД-а Милорад Додик изјавио је данас да изградња дионице аутопута од Вукосавља према Брчко Дистрикту почиње у пуном капацитету. Додик је током посјете градилишту ове дионице аутопута истакао да су све неопходне претпоставке за градњу завршене, од рјешавања имовинско-правних односа до уговора са кинеским партнером. – Имамо намјеру да, како смо и најављивали, у

Пријатељи остају пријатељи и у добру и у злу!

Предсједник Милорад Додик разговарао је данас предсједником НПС-а Дарком Бањцем. Успјешан радни састанак са предсједником НПС-а Дарком Бањцем. Пријатељи остају пријатељи и у добру и у злу, навео је Додик у објави на Иксу. Успјешан радни састанак са предсједником НПС-а Дарком Бањцем. Пријатељи остају пријатељи и у добру и у злу. pic.twitter.com/dCzOOgnAGf — Милорад Додик

Захвалност радницима РиТЕ “Угљевик” што нису дозволили да буду до краја изманипулисани

Предсједник СНСД-а Милорад Додик захвалио је радницима Рудника и Термоелектране /РиТе/ “Угљевик” што нису дозволили да буду до краја изманипулисани од квазисиндикалних вођа које финансирају одређени мафијашки и адвокатски кругови, те је поручио да ће бити утврђена одговорност за сва дешавања у овом енергетском објекту. Додик је рекао да је ријеч о неодговорној групи људи

“Идуће године повећање студентских стипендија”

Предсједник СНСД-а Милорад Додик рекао је да јавни универзитети Републике Српске служе на понос друштва, те истакао да би буџетом Српске за наредну годину требало да буде обезбијеђена средства са повећање студентских стипендија са 200 КМ на 300 КМ. Додик је рекао да је поносан на чињеницу да студенти у Српској, који редовно полажу испите,

Честитка поводом 50 година постојања и рада Универзитета у Бањалуци

С поштовањем и дубоким уважавањем, упућујем најискреније честитке ректору Радославу Гајанину, професорима, сарадницима и студентима поводом великог јубилеја – 50 година постојања и рада Универзитета у Бањалуци, поручио је предсједник СНСД Милорад Додик на Иксу. – Током пола вијека рада и развоја Универзитет у Бањалуци постао је једна од најзначајнијих високошколских установа у региону, препознатљив

Циљ нам је да у свим општинама имамо довољно капацитета у вртићима

Предсједник Милорад Додик изјавио је данас у Билећи да Република Српска води рачуна да за сваки узраст дјеце и омладине обезбиједи добре услове за одрастање, учење и рад, те да ће Билећа ускоро имати довољно смјештајних капацитате за најмлађе. Додик је подсјетио да студенти имају бесплатне домове, а да ће у свакој општини бити изграђено

Република Српска је примјер успјеха и издржљивости

Предсједник Милорад Додик изјавио је данас у Невесињу да је Република Српска примјер успјеха и издржљивости, те да вољом људи иде напријед, без обзира на препреке. Додик је, након обиласка бране “Пошћење” из које ће вода доводним тунелом доћи до Хидроелектране “Дабар”, рекао да иза политичара остају само дјела. “Није било лако. Сјећам се дана