Енергија стуб развоја, Српска наставља да се гради
Предсједник Милорад Додик изјавио је данас да је енергија стуб развоја Републике Српске и да пројекат изградње Хидроелектране ХЕ “Дабар” треба да омогући енергетску стабилност у будућности. Додик је, након обиласка доводног тунела ХЕ “Дабар”, истакао да је ријеч о пројекту за добробит овог краја, али и цијеле Републике Српске. Република Српска се гради, не …







