Србија још једном показала своју снагу

27.06.2026.

Лидер СНСД-а Милорад Додик рекао је да је Србија данас показала своју снагу и да је са скупа у Београду послата порука да грађани желе наставак развоја, стабилности и политике која земљу чини све јачом и угледнијом.

Србија је још једном показала своју снагу, јединство и вјеру у будућност, истакао је Додик.

Он је навео да је предсједник Александар Вучић показао да је Србија прије свега окренута себи, али и отворена за сарадњу са свима.

“Таква Србија је ослонац и Републици Српској”, објавио је Додик на Иксу.

Додик је присуствовао скупу “Србија једна породица” који је одржан на платоу испред Народне скупштине Србије.

Подијели: